Zaproszenie na Opłatek Młodzieży

Drodzy Młodzi!

Spotkania opłatkowe są okazją do tego, żeby spojrzeć w twarz drugiego człowieka i z przekonaniem powiedzieć: "Niech Cię Pan błogosławi". Jednocześnie są umocnieniem, gdy te słowa błogosławieństwa słyszymy z ust innych - przyjaciół, znajomych, a może i tych, których dopiero poznamy.

Opłatek Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej to okazja do tego, żebyśmy spotkali się najpierw przy najważniejszym Chlebie - tym, który staje się Ciałem Jezusa - a potem umocnieni Jego łaską mogli złożyć sobie najlepsze życzenia. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w opłatku zarówno członków ruchów działających w naszej archidiecezji, jak i niezrzeszonych. Niech Sanktuarium św. Jana Pawła II wypełni się tego wieczoru entuzjazmem i radością młodych ludzi!

Rozpoczynamy Mszą Świętą z Biskupem o godzinie 17:00, po niej kolędowanie i spotkanie w jednej z sal sanktuarium. Wydarzenie przygotowują wspólnie Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej, Grupy Apostolskie - Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Centrum Światowych Dni Młodzieży.

Abyśmy mogli jak najlepiej przygotować dla Was to spotkanie, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ.

Do zobaczenia!

Duszpasterz Młodzieży