#wymagamODsiebie - 100 km na urodziny JP2

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" (św. Jan Paweł II)

Z okazji 💯 urodzin św. Jana Pawła II ruchy młodzieżowe archidiecezji krakowskiej z duszpasterzami i Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie zachęcają do podjęcia wyzwania sportowego - zebrania podczas aktywności fizycznej (bieganie 🏃‍♂️, rower🚵‍♀️, rolki) 💯km w ciągu tego miesiąca. Każdy kilometr dzięki naszym sponsorom zostanie przeliczony na wsparcie finansowe celu, o którym poinformujemy już niebawem.

👉 Jak to działa? Dołącz do grupy #wymagamODsiebie - 100km na urodziny JP2 i udostępnij akcję w swoich social mediach oznaczając hashtagiem #wymagamODsiebie. Każdego dnia w grupie będzie pojawiał się post z grafiką - cytat św. Jana Pawła II i data. Pod tymi postami w komentarzach będziemy wrzucać screeny i zdjęcia aplikacji dokumentujące, ile kilometrów udało nam się zebrać danego dnia (zliczane dla sponsorów będą te kilometry, które pojawią się w komentarzach).

🆙 Cel - 100km w ciągu miesiąca. Jeśli Ci się nie uda - policzymy te, które się udało, ale wierzymy w Ciebie! Wyzwanie możecie realizować także z kimś lub jako wspólnota - wtedy na pewno zbierzecie kilkaset kilometrów!

🧐 O kolejnych szczegółach będziemy na bieżąco informować ;)