Szyjemy maseczki z koszulek ŚDM!

Drodzy Młodzi! Nasz czas #mimoDrzwiZamknietych się przedłuża i ma teraz nowe oblicze - mamy obowiązek noszenia maseczek! Chcemy umożliwić Wam uszycie maseczek dla siebie i swoich bliskich, a może i wsparcia osób potrzebujących. Dlatego udostępniamy Wam instrukcję, jak to zrobić, oraz materiały - koszulki #ŚDM i gumki potrzebne do zrobienia maseczki.

Koszulki są dostępne w 10 miejscach naszej archidiecezji. Jeśli chcecie się zaangażować w szycie, zgłoście się do nas przez formularz:

W odpowiedzi poinformujemy o najbliższym punkcie odbioru i dostępności koszulek. Jeśli uda Wam się uczyć maseczki, koniecznie zróbcie sobie zdjęcia z nimi i wyślijcie do nas!

Film, w którym młodzież uczy duszpasterza młodzieży, jak z koszulki ŚDM uszyć maseczkę, znajdziecie za to na naszym kanale YouTube.