Rekolekcje "Weźże się ogarnij"

Zapraszamy do wspólnego ogarnięcia się na przyjście Jezusa (po tym roku jest co ogarniać…).

Przygotowaliśmy dla Was materiały do przeżycia adwentu w taki sposób, aby można było jak najbardziej (albo i całkowicie) wylogować się na ten czas z social-mediów i przeżyć ten czas w skupieniu, tworząc Jezusowi przestrzeń na przyjście do nas z pokojem i radością.

W planie:

- na każdą niedzielę adwentu: uczestnictwo we Mszy świętej w swoim kościele parafialnym oraz konferencja, którą wygłoszą ks. Sebastian Kowalczyk i ks. Marcin Filar, przygotowując do tematu kolejnego tygodnia (video lub podcast)


- na dobrze przeżycie każdego tygodnia: adwentowy planner, w którym korzystając z przygotowanych propozycji sami zdecydujecie, jakie wyzwania i w jakim stopniu chcecie podjąć, dopasowując je do siebie


- pod koniec: spotkanie online z innymi uczestnikami rekolekcji, aby podzielić się swoimi doświadczeniami


- codziennie: rozważanie Słowa Bożego i wzajemna motywacja do realizacji wyznaczonych celów oraz w miarę możliwości – uczestnictwo w roratach


- specjalne materiały dla katechetów i animatorów wspólnot


Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/wezzesieogarnij oraz dołączcie do grupy Młodzi Archidiecezji Krakowskiej.

Jednym z założeń rekolekcji jest to, że nie trzeba być przez adwent zalogowanym w social-mediach, aby je przeżyć. Konferencje będą dostępne w YouTube i Spotify, a pozostałe materiały będziecie dostawać mailem (najlepiej do wydruku), aby ograniczyć czas spędzany przy komputerze, którego i tak jest dużo.


Razem łatwiej będzie to wszystko ogarnąć!
489 wyświetlenia

DUSZPASTERSTWO MŁODZIEŻY ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

Biuro:

+48 600 536 033

dmak@diecezja.pl

Duszpasterz młodzieży

ks. Sebastian Kowalczyk

duszpasterzmlodziezy@diecezja.pl

Zastępca Duszpasterza młodzieży

ks. Marcin Filar

centrum@sdm.diecezja.pl

KONTAKT