POZNAJ GO!

Każdy z nas przeszedł taki etap w życiu jak nauka języka. Każdy. Nawet osoba, która nie zna języka obcego, musiała nauczyć się naszego, ojczystego języka. Jak to się stało? Kiedy byliśmy mali to słuchaliśmy naszego otoczenia. Nic nie rozumieliśmy, ale zaczęliśmy naśladować starszych, którzy do nas mówili głośno i wyraźnie. Mówili słowami prostymi. Właśnie tak zaczęliśmy wypowiadać nasze pierwsze słowa. Później szkoła przejęła rozwój naszych umiejętności w języku ojczystym, a nawet w językach obcych. Im większą mamy wiedzę, tym większy zasób słów, itd. Dokładnie tak samo jest z modlitwą. Od dawna znamy definicję modlitwy – rozmowa z Panem Bogiem. Im więcej z Nim będziemy rozmawiać, im więcej będziemy znali Jego słów tym lepiej bardziej wejdziemy w Jego głębię. Zatem najpierw musimy Go słuchać, później mówić prostymi słowami, więc się nie zatrzymuj, ale rozwijaj język swojej modlitwy.

Podejmij wyzwanie i rozpocznij fantastyczną przygodę!

Poznaj język Boga!

Opowiedz Mu o sobie, powiedz Mu wszystko, trwaj w Jego ramionach!