BĄDŹ SOBĄ!

107. Przyzywaj Ducha Świętego i idź z ufnością do wielkiego celu: świętości. W ten sposób nie będziesz kserokopią. Będziesz w pełni sobą samym.

Wszystko można podrobić, absolutnie wszystko. Od butów, przez telefon, na przepisach kulinarnych skończywszy. Czy podróbka jest gorsza od oryginału? Na pewno różnica jest w jakości stosowanych materiałów.

Kolejna sprawa to okradanie pomysłodawcy z jego idei. Każda idea musi mieć swojego wynalazcę i wykonawcę, aby stała się rzeczywistością. Każdy sprzęt musi mieć swoje zasilanie. Każdy plan swojego stratega.

A jak wygląda sprawa ze mną? Czy jestem sobą? A może kogoś naśladuje, bo zwyczajnie nie mam pomysłu na swoje życie? Najwyższy czas to zmienić!

Przyzywaj Ducha Świętego! On napełni twoje życie! Zmieni je! Wyznaczy cel! Będziesz najprawdziwszym oryginałem w oczach Stwórcy, bo cel jest jeden – świętość! Nie bądź podróbką, nie bądź kserokopią. Bądź sobą i to w pełni!